motyw przewodni wesela

 Motyw przewodni wesela, to chyba pierwsza rzecz nad którą narzeczeni zastanawiają się, gdy zaczynają planować swój ślub. Ważne, by już na samym początku planowania wybrać jeden motyw i za nim podążać, na etapie planowania, wybierania i kupowania dodatków ślubnych. Dzięki temu wszystko będzie spójne, a całość stworzy fajną oprawę na ten szczególny dzień. 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na motyw przewodni wesela, nieprzerywanie modnych również w roku 2018

Styl rustykalny

rustykalne wesele

Taki typ wesela nawiązuje do natury, ten styl lubi dużo drewna, polne kwiaty, a także słoiki i wazoniki pokryte babciną koronką. Idealnym miejscem na takie wesele są stodoły, folwarki i wiejskie krajobrazy. 

rustykalne wesele

rustykalne wesele

kwiaty na ślubie

ślub boho

ślub boho

Ślub w tym stylu charakteryzuje się feerią barw, luzem i prostotą. Ten styl nawiązuje do folku, w połączeniu z etniczną biżuterią i rockowym pazurem, a kolorowe, polne kwiaty są ozdobione piórkami. Nastrojowy ogród, to idealne miejsce na na organizację ślubu boho.  

ślub boho

ślub boho

ślub boho

ślub al fresco

ślub al fresco

Hitem stały się wesela plenerowe, ale jeszcze modniejsze stają się wesela w stodole. Ślub w stylu al fresco, czyli na świeżym powietrzu to nic innego, jak biesiadne wesele urządzone w wiejskiej stodole. Niegdyś wesela w stodołach, czy wiejskich remizach były czymś typowym, teraz by znaleźć odpowiednie miejsce trzeba się nieźle naszukać. Na takim weselu nie ma miejsca na sztywną etykietę, panuje luz i swoboda. Świeże owoce i naturalne dekoracje, to idea która przyświeca weselu w tym stylu. 

al fresco

al fresco

styl whimsical

styl whimsical

Whimsical, to bajkowe, magiczne przyjęcie, gdzie z pozoru nic do siebie nie pasuje. Przywołuje czas beztroskiego dzieciństwa, co przejawia się na przykład w użytej ferii barw, słodyczach i przygotowanych atrakcjach. Pomysłem na takie wesele jest na przykład zaproszenie gości na herbatkę do kapelusznika, czyli odniesienie do Alicji w Krainie Czarów

styl whimsical

vhimsical wedding

wesele retro

wesele retro

Weselom vintage i retro przyświeca hasło, że stare jest modne! Wesele w tym stylu, to ukłon w stronę minionych epok, czerpiący inspiracje
z szaf naszych babć. Rządzą tu koronki, perły i biżuteria w starym stylu.

wesele retro

retro ślub

wesele w stylu glamour

wesele glamour

Wesele w tym stylu emanuje klasą i wytwornością. Dekoracje, to przeważnie eleganckie, luksusowe, złote lub srebrne dodatki okraszone kryształami i kwiatami w stonowanych kolorach. Idealnym miejscem na wesele w tym stylu będzie hotel lub pałac. 

ślub glamour

styl glamour 

Może kogoś zainspirowaliśmy, chociaż każde wesele będzie wspaniałe, niezależnie od tego w jakim będzie stylu.