Są takie miejsca do których lubimy wracać

Są takie miejsca do których po prostu lubimy wracać, które dobrze znamy, które są miejscami z dobrą energią i tak jest właśnie w przypadku Starej Szwajcarii. 

Nasza rola w restauracji Stara Szwajcaria to od kilku lat dekorowanie ceremonii plenerowych odbywających się w Parku Szwajcaria. 
Za nami także wiele realizacji zarówno na sali tarasowej oraz kryształowej, możemy więc śmiało powiedzieć że to miejsce ma milion możliwości aranżacji przestrzeni pod kątem dekoracyjnym.
Na sali  kryształowej (to ta z pięknym drewnianym sufitem) świetnie sprawdzają się aranżacje boho z dodatkiem traw pampasowych lub delikatne leśne motywy.
Przeszkolona ściana sali tarasowej natomiast stanowi piękne tło dla stołu prezydialnego, ponieważ za Waszymi plecami rozpościera się widok na park. Obie sale są jednak w tym wszystkim na tyle neutralne, że w dekoracjach można użyć i połączyć właściwie każdy kolor i wszystkie sprawdzą się świetnie.

Poniższymi zdjęciami postaram się przybliżyć elastyczność i dowolność dekoracyjną w Starej Szwajcarii.

Jestem Ciekawa naszych tegorocznych aranżacji  w tym miejscu. I nie mogę się ich doczekać. Te które już na ten moment mamy zaplanowane, zapowiadają się pięknie.

A tymczasem zapraszam was także na targi ślubne organizowane przez Starą Szwajcarię  już 02.04.

Jeśli zastanawiacie się czy właśnie to miejsce wybrać na Wasze wymarzone wesele, to świetna okazja by się o tym przekonać.
My także będziemy więc zapraszamy i czekamy na Was. 

Do zobaczenia ♥

wnętrze restauracji, logo firmy

fot. Zuza Malina

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Wonder Moments

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Wonder Moments

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęflorystyka: Lawendowa Weranda

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Zuza Malina, florystyka Deszczowy Las

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Wonder Moments, florystyka Deszczowy Las

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Momentalni, florystyka Dekofrelka

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Shots of love, florystyka Lawendowa Weranda

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Zuza Malina, florystka Lawendowa Weranda

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salę

dekoracja sali, aranżacja sali, wypożyczalnia dekoracji, jak udekorować salęfot. Wonder Moments, florystyka Deszczowy Las