ślub w Gliwickiej Palmiarni

Ślub w Gliwickiej Palmiarni był piękny!

Jedyny i niepowtarzalny stał się dlatego, że został w pełni spersonalizowany dla Pary Młodej. Marta i  Dominik postawili na mocny róż, te piękne kwiaty to sprawka Deszczowy Las . My dodaliśmy nasze drewniane krzesła, stary dębowy stół i voilà!

Po kilku latach dekorowania ślubów plenerowych wiemy że nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystkie były piękne i magiczne. Ale ten w Palmiarni na długo zapamiętamy.

Ważne info jest takie, że decydując się na ślub w Palmiarni Gliwickiej

macie ją na wyłączność:)

Drugą, duuużą korzyścią płynącą ze ślubu w Palmiarni jest to, że nie trzeba się stresować niepogodą. Jest w pełni zadaszona, ale przeszklona więc wpada dużo światła.  Przy okazji jest to świetne miejsce na sesję poślubną. Także bardziej praktycznie się już nie da ;)

Zdjęcia dekoracji nasi najwspanialsi: wondermoments

Zdjęcia z Parą Młodą cudowna: katiemoon

miłego oglądania!

 

ślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeń

ślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeń

ślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeńślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeńślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeństary stół, dębowy stół

ślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeńślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeńślub w plenerze, personalizowany ślub w plenerze, ślub plenerowy, ślub humanistyczny, ślub symboliczny, ślub marzeńślub w palmiarni