Targi ślubne

Targi ślubne, to wydarzenie branży ślubnej skupiające w jednym miejscu usługodawców (wystawców) z którymi podczas tego wydarzenia można porozmawiać. W przypadku niektórych usług także "dotknąć produktu".

Dlaczego targi w naszym przypadku?

To bardzo proste pytanie. Na targach możemy spotkać się z Wami. Znacznie bardziej wolimy ponieść nakłady finansowe związane z wynajmem przestrzeni targowej, przygotowaniem stoiska, niż te same nakłady ponieść na marketing internetowy. 
A właśnie! Marketing - którego nigdy nie traktowałam targów jako miejsce sprzedaży swoich usług czy poznania konkurencji. 
Od zawsze dla mnie najważniejszą i najfajniejszą rzeczą związaną z udziałem w targach była możliwość porozmawiania z Wami i poznania Was, a także waszych oczekiwań pod względem dekoracji.

A z drugiej strony, czyli z perspektywy Pary Młodej to świetne miejsce na znalezienie produktów czy usług związanych ze ślubem i  weselem. W czasach gdzie decyzje zakupowe podejmowane są w dużej mierze online to świetna okazja by zobaczyć co oferuje rynek ślubny. Targi ślubne to miejsce gdzie można porównać  usługi oferowane przez firmy z danego regionu, a także przede wszystkim zainspirować się.

Można wyróżnić:

♦ duże, odbywające się cyklicznie w danym mieście targi skupiające sporą ilość usługodawców na dużej przestrzeni,

♦ alternatywne targi ślubne,  skupiające mniejszą ilość usługodawców,  na mniejszej przestrzeni. Takie targi są znacznie bardziej kameralne,

♦ targi, dni otwarte, odbywają się w konkretnych obiektach czy restauracjach. Dają możliwość poznania oferty danego miejsca, a także firm współpracujących z tym miejscem. 

Często podczas takich wydarzeń odbywają się prelekcje z ekspertami, warsztaty czy pokazy pierwszego tańca lub mody ślubnej. 
Dla mnie zachwycającym pomysłem były warsztaty z kaligrafii podczas ubiegłorocznej edycji targów Happy Together. 
Inspirujące są zawsze także panele eksperckie i prelekcje prowadzone przez konsultantki ślubne. 
Świetna jest także możliwość skosztowania słodkości oferowanych przez cukiernie wykonujące torty i słodkie stoły, czy wybrania papeterii, dodatków ślubnych, obrączek. 

Niewątpliwie także dużym plusem jest także możliwość otrzymania rabatów i voucherów na usługi firm biorących udział  w targach.

To tak w skrócie :)

Nasza wypożyczalnia będzie gościć w najbliższym czasie na trzech takich wydarzeniach. Będą to alternatywne targi ślubne (wolimy kameralną i miłą atmosferę) oraz targi odbywające się w Gliwickiej Starej Szwajcarii z którą współpracujemy już dobrych kilka lat. 
Poniżej zdjęcia z poprzednich edycji targów w których braliśmy udział, a także informacje o targach na których niebawem będziemy i na które najserdeczniej Was zapraszam ♥

Targi Happy Together edycja wiosenna Katowice 2022 kwiaty na stół przygotowała Agnieszka Deszczowy Las
zdjęcia: Woder Moments
do dziś pamiętam, jak na jakieś pięć minut przed rozpoczęciem targów kompozycja kwiatowa spadła nam ze stojaka na stół.

stoisko targowe, targi, targi ślubne, wydarzenie targowe stoisko targowe, targi, targi ślubne, wydarzenie targowe stoisko targowe, targi, targi ślubne, wydarzenie targowe stoisko targowe, targi, targi ślubne, wydarzenie targowe

targi ślubne w Browarze Przystań, gdzie wraz z Alą z Kwiatów w kredensie przygotowałyśmy aranżację egzotyczną. 
Ala uwielbia nieszablonowe połączenia :)
zdjęcia: Paulina Steć

targi ślubne, dni otwarte targi ślubne, dni otwarte targi ślubne, dni otwarte targi ślubne, dni otwarte

W Starej Szwajcarii cyklicznie odbywają się targi ślubne. Ponieważ współpracujemy z tym miejscem i znamy je bardzo dobrze, 
zawsze cieszymy się, że możemy poznać nasze pary mające wesele w tym miejscu lub ślub plenerowy w Parku Szwajcaria. 
Aranżację stoiska zawsze staramy się dopasować tak, by była spójna z wyglądem sali na której akurat znajduje się nasze stoisko. 
fot. Zuza Malina
dekoracje kwiatowe: Lawendowa Weranda

targi ślubne, dni otwarte, dzień otwarty, targi w restauracji targi ślubne, dni otwarte, dzień otwarty, targi w restauracji targi ślubne, dni otwarte, dzień otwarty, targi w restauracji targi ślubne, dni otwarte, dzień otwarty, targi w restauracji

Nie mogę doczekać się kolejnych targów i już teraz zapraszam Was:

19.03.2023 na Opolskie Alternatywne Targi Ślubne Wellwedd

plakat targi, informacja o targach, targi ślubne

26.03.2023 na Targi Happy Together w Katowicach

02.04.2023 na Targi w Starej Szwajcarii 

plakat targi, informacja o targach, targi ślubne

Do zobaczenia ♥

targi, ulotki, zdjęcia z targów, promocja
targi, ulotki, zdjęcia z targów, promocja